Yasmin apartmán v Krkonoších

Příběh krkonošského interiéru ze starých stromů.

3+kk

designové vybavení

2 ložnice

pro vaše pohodlí

Představte si jemně naladěný interiér ve světlých tónech, přesto oblečený do moderního designu. Při vstupu do mezonetu okamžitě zaujme množství světla, které do vzdušného a osobitého prostoru proudí. Milujete-li výhledy do údolí a ticho, dvoupatrový apartmán Yasmin může být vaší oázou klidu uprostřed Vítkovic v Krkonoších.


Celý interiér je doslova obklopen prvky ze starého dřeva. Hlavní ikonou mezonetového apartmánu je jednoznačně obří dubový stůl se skleněnýma nohama. Doplňují ho až abstraktní konferenční stolek ruční výroby nebo stylový gauč z kmene. Hned nad ním vede nahoru unikátní schodiště z běleného dubu vylité pryskyřicí. Koupelna je z velkoformátového obkladu včetně umyvadla taktéž ruční výroby. Tyto prvky jsou neopakovatelné a vyrazí vám dech svojí jedinečností. Tak je koncipován celý apartmán.


85 m²

velikost apartmánu4 osoby

kapacita

maximální obsazenost

2 balkóny

s výhledem

do údolí Krkonoš

Příběh apartmánu Yasmin


Když si myslíte, že v Krkonoších už není co objevovat, tento apartmán vás přesvědčí o opaku. Yasmin je velmi vzdušný a preferuje moderní design v rukopisu jeho tvůrce a majitele Míry Hejdy. Během pouhých dvou let majitel proměnil chátrající hotel v elegantní horský apartmán v samotném srdci Krkonoš. Z jeho balkónu se otevírá opravdu magický výhled do údolí. Dohlédnete až na Benecko.

Vybavení apartmánu

Při renovaci jsme mysleli na vaše maximální pohodlí. Apartmán disponuje kompletně vybavenou kuchyní se spotřebiči AEG, vinotékou, pračkou se sušičkou a italskou kávou Hausbrandt, kterou si můžete vychutnávat zdarma po celou dobu pobytu. Pro případ, že počasí nebude přát, TV v obou patrech, hudební soustava SONOS či krb na vodní páru vám zpříjemní chvíle odpočinku. Dokonalou relaxaci zajistí špičkové italské matrace Magniflex. Intimní atmosféru dotváří pocitové LED osvětlení. Ti z vás, kteří si přivezou kola nebo lyže, budou mít k dispozici vlastní sklep. Wifi zdarma stejně jako vlastní parkovací místo hned u domu pod okny jsou samozřejmostí.


Kuchyně s prémiovými spotřebiči AEG
Pračka se sušičkou
Vlastní zahrada s ohništěm, sprchou a lehátky
Hudební soustava SONOS, TV a WiFi
Vinotéka a italská káva Hausbrandt
Italské matrace Magniflex
Parkování u domu zdarma
Prostory pro uložení kol a lyží
Wellness

Seriál Stavba není sen o budování apartmánu Yasmin na TV Bydlení popisuje celý příběh o oživení starého zdevastovaného hotelu ve Vítkovicích až po ruční zpracování celého interiéru apartmánu. Najdete v něm také tipy na zajímavá místa v okolí, kterými se můžete inspirovat pro své výlety. Pro více tipů na výlet skrolujte níže.

Chcete dát ubytování jako dárek?

Jste jen krok od toho, abyste udělali radost svým blízkým.

Lokalita

Do krkonošských Vítkovic je ideální vyrazit za absolutním klidem od ruchu měst. Přesto v okolí najdete sjezdovky, dvě vyhlášené gurmánské restaurace a další aktivity jako například největší snowpark v ČR. 

Z rozpáleného města do nejvýše položené obce Krkonoš

Od hlavních dveří stačí jít šikmou lesní cestou a po cca 100 m jste na kopci v polovině sjezdovky. Za dalšími dechberoucími výhledy na Vítkovice se vypravte do obce Benecko

Vydejte se za kouzlem zimy 

Pokud máte rádi atmosféru Špindlu a lyžování na sjezdovkách Horní Mísečky a Medvědín, vyrazte tam autem a na místě budete za cca 25 min. Krásná zastávka je také ve Vrchlabí. Případně tam můžete dojet i na lyžích přes lanovku Horní Mísečky - Medvědín. Do budoucna je v plánu propojení Medvědína se Svatým Petrem přes Hromovku, kdy si pak bude možné užít všechny vleky, tj. lyžování na cca 40 km oblíbených sjezdovkách.

Na své si přijdou běžkaři

Běžkaři pro svoji stopu uvítají 50kilometrovou Krkonošskou magistrálu. Dále se můžete těšit na sjezdovku Aldrov Prezidentský expres. V zimě jsou do oblasti doporučené řetězy, hlavně pro vyjetí na kopec až k resortu.

Restaurace, kam se budete vracet

Až se nabažíte čerstvého horského vzduchu, na oběd doporučujeme zajít do Rychtrové horské chalupy Aroma Aldrov. Pokud po dlouhém výletu či lyžování dostanete chuť na českou kuchyni, navštivte Chatu Tereza. Gurmáni a milovníci wellnessu ocení resort Aldrovka, který je otevřen pro veřejnost.

Yasmin apartmán - Vítkovice v Krkonoších

Správce:

Karolína Jursíkova

608 639 410


Adresa apartmánu:

Vítkovice 280

512 38 Vítkovice

Rezervace ubytování

Ceník pronájmu za celý apartmán včetně úklidu, krytého parkování, sklepa a poplatků:


Cena: 6 500 Kč/noc


Max. počet lidí: 4

Min. počet nocí: 2

Domácí zvířata: Nejsou povolena

Check-in / Check-out: 15:00 / 10:00

Parkování: Ano, venkovní stání č.20 pod balkónem

Sklep na lyže a kola: Ano, privátní

Wellness: Nutno objednat na recepci, není součástí pobytu

Apartmány snů vznikly z mých představ a snů o unikátním bydlení pro absolutním relax na horách. Jde o místa, která jsem navštěvoval jako dítě a později se sem vracel jako dospělý. Zároveň příběh těchto apartmánů vrátil život do roky chátrajících objektů. Interiér jsem navrhoval v duchu místa, ve kterém se nachází, avšak vždy jde o ručně zpracované dřevo ze starých stromů, doplněné o moderní prvky architektury a designu. O tom se můžete přesvědčit v seriálu Stavba není sen na TV Bydlení, který cestu každého apartmánů detailně mapoval.


Užijte si tady nádherný čas s nejbližšími. Přesně k tomu byly Apartmány snů vytvořeny.


Míra Hejda

majitel a designový tvůrce Apartmánů snů

Generální ředitel TV Bydlení a TV Architect