Molo Lipno

apartmán

Příběh lipenského interiéru ze starých stromů.

2+kk

designové vybavení

5 osob

kapacita apartmánu

Přímo u pláže přehrady Lipno leží nejprestižnější projekt, který byl na Lipně vystavěn. Jmenuje se Molo Lipno a jde o designový projekt předních architektů, který nabízí nejen prvotřídní architekturu, ale také nádhernou zahradu ve vnitrobloku s relaxačním jezerem. Z celého projektu Molo Lipno se tak jedná o jeden z nejexkluzivnějších bytů.


Z moderního 2+kk s obří terasou přímo u pláže se otevírá panoramatický výhled na jezerní hladinu. Na velké terase máte k dispozici vlastní zahradu, relax zónu s lehátky a sprchou či designovým ohništěm. Zde můžete nerušeně pozorovat západy slunce. Ložnice je vymyšlena až pro 4 lidi se zachováním designového prostředí. V obývacím pokoji je přistýlka s plnohodnotnou matrací.


85 m²

velikost apartmánuTerasa s výhledem

na jezerní hladinu

Venkovní

ohniště

pro příjemné posezení

Příběh apartmánu Molo Lipno

Samotný apartmán svým rukopisem designově dotvořil Míra Hejda ve spolupráci s architektem Lukášem Janoutem. Ráz interiéru udává topolové dřevo, které nechává vyniknout puristický půdorys apartmánu, ale nanejvýš funkční. Zajímavostí je, že během projektu proměny interiéru vznikly hned 2 zcela shodné apartmány přímo vedle sebe a dají se odemčením společných dveří na terase snadno propojit pro společnou dovolenou, například 2 rodin. Přitom obě bytové jednotky si udržují absolutní soukromí v jednotlivých bytech.

Vybavení apartmánu

Kompletně vybavená kuchyně s prémiovými spotřebiči ASKO, chytrá domácnost ovládaná aplikací TESLA Smart home a pocitové LED osvětlení interiéru jsou jen zlomek nejmodernějších prvků, kterými jsme vybavili apartmán pro vaše maximální pohodlí. Italská káva Hausbrandt, WiFi a parkování v kryté garáží hned vedle vstupu jsou zdarma po celou dobu pobytu. O váš zdravý spánek se postará špičková italská matrace Magniflex. Byt je mimo jiné také vybaven klimatizací, TV v obýváku, bidetovou sprškou a samostatnou šatnou. Na terase najdete designové venkovní ohniště. Kola a lyže lze uložit ve vlastním sklepě hned u dveří. Prádelna je pouze 3 minuty chůze od apartmánu.


Kuchyně s prémiovými spotřebiči
Chytrá domácnost TESLA Smart
Klimatizace, TV a WiFi
Italská káva Hausbrandt
Italské matrace Magniflex
Parkování v kryté garáži zdarma
Vlastní zahrada s ohništěm, sprchou a lehátky
Prádelna a prostory pro uložení kol a lyží

Apartmán můžete znát i z oblíbeného sedmidílného seriálu Stavba není sen, který popisuje celý příběh vybavení apartmánů na Lipně včetně postupů při ručním zpracování jednotlivých prvků. Najdete v něm také tipy na zajímavá místa v okolí, kterými se můžete inspirovat pro své výlety.

Chcete dát ubytování jako dárek?

Jste jen krok od toho, abyste udělali radost svým blízkým.

Lokalita

Ať už toužíte po klidu uprostřed nádherné přírody, nebo jste milovníci aktivní dovolené, Lipno má pro každého něco. Se sjezdovkou, bike parkem, bobovou dráhou a lanovým centrem se rozhodně nudit nebudete. 

Lipno nabízí nepřebernou nabídku letních aktivit

Rozhodně doporučujeme vyjet na výlet lodí či přívozem s vaším autem. Pouhých 10 minut od apartmánu leží malebné jihočeské městečko Frymburk, kterým vede populární Jezerní stezka pro cyklisty a in-line bruslaře. Vydat se můžete také do Českého Krumlova za malebnými štíty měšťanských domů. Milovník umění by neměl vynechat mezinárodně uznávanou výstavní síň Egon Schiele Art Centrum v Široké ulici.

V Království lesa na Lipně se dosyta vyřádí dětí i dospělí

Pokud jste rodič, vaše děti budou nadšení z lesního hřiště Království lesa. Celorepublikový unikát, Stezku korunami stromů, vám nejspíš nemusíme představovat. Najdete zde také půjčovny paddleboardů, kol, lodí, šlapadel, koloběžek. Za každého počasí můžete relaxovat v akvaparku s výhledem na lipenské jezero.

Místní gastro scéna vás příjemně překvapí

Přímo nad hladinou Lipna se vyjímá restaurace Molo Lipno, která vás okouzlí standardem služeb a špičkovou gastronomií. Pod vedením šéfcukráře Michala Mandyse se v cukrárně Povidloň připravují zákusky, které byste spíš našli v ulicích největších evropských metropolí než v malé obci u jezera. Za jihočeskou kuchyní na moderní způsob se můžete vydat do restaurace Stodola, která se nachází přímo uprostřed Lipna.


Molo Lipno apartmán – Lipno nad Vltavou

Správce:

Jan Veber

739 258 186


Adresa apartmánu:

Lipno nad Vltavou 516

382 78 Lipno nad Vltavou

Rezervace ubytování

Ceník pronájmu za celý apartmán včetně úklidu, krytého parkování, sklepa a poplatků:


Cena: 6 500 Kč/noc

Max. počet lidí: 5

Min. počet nocí: 2

Domácí zvířata: Nejsou povolena

Check-in / Check-out: 15:00 / 10:00

Parkování: Ano, kryté stání

Sklep na lyže a kola: Ano 2, u bytu a v garáži

Wellness: Nutno objednat na recepci, není součástí pobytu

Apartmány snů vznikly z mých představ a snů o unikátním bydlení pro absolutním relax na horách. Jde o místa, která jsem navštěvoval jako dítě a později se sem vracel jako dospělý. Zároveň příběh těchto apartmánů vrátil život do roky chátrajících objektů. Interiér jsem navrhoval v duchu místa, ve kterém se nachází, avšak vždy jde o ručně zpracované dřevo ze starých stromů, doplněné o moderní prvky architektury a designu. O tom se můžete přesvědčit v seriálu Stavba není sen na TV Bydlení, který cestu každého apartmánů detailně mapoval.


Užijte si tady nádherný čas s nejbližšími. Přesně k tomu byly Apartmány snů vytvořeny.


Míra Hejda

majitel a designový tvůrce Apartmánů snů

Generální ředitel TV Bydlení a TV Architect